• אינשטיין בכיכר

אינשטיין בכיכר

 

ההרשמה החלה!

 
 
אנחנו אוהבים להיות בבית, ואנחנו אוהבים לבנות בתים שאנשים אוהבים. לאהוב להיות בבית זה המון דברים. זה לאהוב את הסביבה, לאהוב את הקהילה והשכנים, זה לאהוב את הארכיטקטורה והעיצוב, לאהוב את הנוחות וזה בעיקר לאהוב את המשפחה בבית. פרויקט איינשטיין בכיכר תוכנן לאפשר לכם ליהנות מכל הדברים האלה, יחד עם המשפחה שלכם. פרויקט שיגרום לכם מהרגע הראשון להרגיש שאתם אוהבים להיות בבית.
 
 
קרית רבין החדשה (ח’ 370/4) תופסת את מקומה כשכונה הנחשקת והטובה ביותר של חולון, כשהיא מציעה למשפחות ולילדים סביבת מגורים שכולם אוהבים. השכונה החדשה מציעה חוויית מגורים ייחודית הודות לתכנון ששם דגש על בניה מרווחת, ללא מגדלים, עם שטחים פתוחים בשפע. בלב השכונה יוקם פארק ירוק וגדול המשתרע מקצה לקצה ומהווה את מרכז החיים של המשפחות והילדים, אשר נהנים מחיים ירוקים וחופשיים לצד קירבה למוסדות ציבוריים מובילים, בתי ספר וגני ילדים מעולים, מרכזי קניות ותרבות, מדיטק, מוזיאון העיצוב, קניון חולון וקאנטרי קלאב - הכל ממש ליד הבית.
 
איינשטיין בכיכר נמצא במיקום הטוב ביותר בשכונה החדשה ומאפשר לכם לגור בטבעת הפנימית, סמוך לפארק ורחוק מהכבישים הראשיים. לפרויקט 2 כניסות נפרדות עם 24 דירות בלבד בכל בניין, במגוון טיפוסים יוצא דופן הכולל דירות 4-5 חדרים, דירות גן, מיני פנטהאוזים, פנטהאוזים ודופלקסים מפוארים. הדיירים בפרויקט ייהנו מדירות מעוצבות ומרווחות עם תקרות גבוהות במיוחד, מרפסות שמש ענקיות של החל מ-20 מ”ר, חניות ומחסנים פרטיים וסטנדרט בניה מוקפד העומד בתקן בניה ירוקה, הכל כדי להבטיח שתאהבו כל רגע שלכם בבית.
 
איינשטיין בכיכר תוכנן כיצירה שאי אפשר שלא לאהוב. עיצוב חיצוני מרהיב הכולל אדריכלות נוף וחיפויי אבן מרשימים, לובי עוצר נשימה ו-2 מעליות מהירות בכל כניסה, חניון תת-קרקעי ומבואות קומתיות מפוארות ושטופות אור טבעי. אדריכלות היוצרת חוויית מגורים אינטימית ויוקרתית.
 
איינשטיין בכיכר מציע חוויית מגורים אקסקלוסיבית הכוללת מפרט מפואר ועשיר במיוחד, המאפשר לכם ליהנות מאינסוף אפשרויות לעיצוב הבית והתאמתו לטעמכם - כסטנדרט. החל מעיצוב וגימור חדרי הרחצה והשירותים, עשרות דגמי ריצוף יוקרתיים, מטבח גדול ומשודרג, דלתות במגוון גימורים וכל מה שיגרום לכם להתאהב בבית שלכם כבר מהרגע הראשון.